Hakkımızda

Gürler Kuyumculuk'un temelleri 1988 yılında Kadir Bayramgürler tarafından atıldı. O günden bu yana yaptığımız yeni yatırımlarla Gürler Kuyumculuğu sürekli geliştirdik. Bugün için arkamızda çok güzel başarılar bıraktık.

25 yılı aşkın tecrübemiz her geçen yıl ülke ekonomisine artı değer katmaya devam ediyoruz. Diğer ülkelerdeki yatırımlarımızla  istihdam yaratmaya devam ediyoruz.

İlk günden bu yana girişimciliğe olan inancımızı, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızı yitirmedik. Gürler Mücevherat şirketimiz, bu vizyonumuzun en önemli kanıtıdır.

Gürler Mücevherat olarak; tüm faaliyetlerimizle en başta Türk mücevher sektörünün gelişimini hedefliyoruz. Biz büyürken, biz güçlenirken sektörümüz de bizimle birlikte gelişsin istedik. 25 yılı aşkın tarihimizde, sektörümüzde önemli gelişmelerin altına imza atmak için tüm özverimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Ülkemizde markalı mücevher üretimine katkı. Türk tüketicisini pırlantalı ürünle tanıştırdık ve konsept mağaza kavramını Türkiye'de hayata geçirerek sektörde markalı perakende mağazacılığını başlattık.

Yani kısacası, Türkiye'de "mücevher"in tanımlanmasında, pazarlama anlayışının ve tüketim alışkanlığının oluşmasında geniş pay sahibi olan kararlar alıp gelişime açık şirket olacağız.

Ama her zaman bizim için en önemlisi, mağazamıza giren müşterilerimizin mutlu ayrılması oldu. Bu anlayışın bir sonucu olarak da, Türkiye'de bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan araştırmalarda Gürler Kuyumculuk markası senelerdir mücevher alanında "en güvenilir marka" seçiliyor.

Gücümüzü sürekli ve rehavete kapılmadan büyümekten alıyoruz. Her zaman verimliliği esas alıyoruz. Asıl hedefimiz Türkiye'ye ve Türk insanına katkı sağlamaktır. Başlattığımız her projede, hayata geçirdiğimiz her işte mutlaka "Bu işin Türkiye'ye katkısı ne olur" diye düşünerek hareket ediyoruz. Sadece üretim alanında değil; aynı zamanda tasarım, markalaşma, pazarlama, hizmet, satış sonrası destek ve dağıtım alanında kat ettiği aşamalarla, dünya mücevher sektörünün en önemli birkaç oyuncusu arasına girerek; çalışmalarımıza başarıyla devam ediyoruz.

 

Saygılarımla,

Kadir Bayramgürler

Gürler Kuyumculuk Kurucusu